Devon Bostick on Jasper's PTSD

9. května 2014 v 18:00 | written by Ronnie |  DEVON BOSTICK
Přeložila jsem pro vás článek ze stránky Zap2it, která mluvila s Devonem Bostickem (Jasper). V rozhovoru mluví o Grounderech, Jasperovi a jak bude seriál pokračovat :).
Kopírovat jedině se zdrojem!

Jasper zažil dost špatné časy za dobu, co je na Zemi. V první den, kdy stovka přišla na Zem, byl dost závažně poraněn neznámým grounderem. Jasper vlastně měl zemřít na svá zranění, ale všem se Devon Bostick v show tak líbil, že zvrátil osud.

čtěte dál v celém článku


To ale neznamená, že to potom měl lehčí. Právě naopak. Bostick řekl Zap2it, že i když se jako zázrakem uzdravil, Jasper se potýká s post-traumatickým stresem.

"Jasper byl zraněn opravdu vážně," říká Bostick se smíchem. "Poté, co byl probodnut kopím, drží v sobě spoustu emocí, spoustu strachu, spoustu hněvu, takže ho uvidíme, jak to ze sebe dostane ven. Ale Jasper se možná přes svoje strachy dostane a připojí se ke stovce při boji s groundery."

Nyní, když stovka unesla jednoho z grounderů, Bostick říká, že zjistíme víc o tom, jaká je s groundery situace na Zemi. "Uvidíme něco velmi zajímavého s groundery," říká Bostick. "Oni se nás snaží zabít, ale potom se zdá, že někdy ne. Takže zjistíme, co za tím stojí, a o co tu opravdu jde. Protože nezdá se vám, že jednají podivně? Zjistíme to brzy."

Zatímco Bostick zůstává tajemný ohledně grounderů, nemohl udržet své nadšení, když jsme mluvili o tom, jak temná se show stane. "Intenzita v každé epizodě víc a víc stoupá," říká Bostick. "To na téhle show miluju. Každá epizoda ukazuje něco nového a byla točena jinak, a intenzita stoupne. Uvidíte hodně akce, hodně zlomených srdcí, hodně těžkých rozhodnutí a více vražd. Prostě hodně temných věcí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama